Citi redzēs, ka es uztraucos.

01.12.2022 08:44
Kaut kas tāds mūsu skolā notika pirmo reizi!
Laikmetīgās mākslas eksperimentu darbnīca profesionāļu klātbūtnē, jeb CITI REDZĒS, KA ES UZTRAUCOS.
Latvijas skolas somas programmas ietvaros pie mūsu 4.-6.klasēm viesojās Laikmetīgās mākslas centrs.
Emocijas, pacēlums, līdzsvars, trauksme, uztraukums. 5 uzdevumi dažādā emociju gammā, intensitātē, smieklos un enerģijā, mierā un pārdomās, tas tik bija kaut kas!
Par projektu:
Vizuālā māksliniece Eva Vēvere laikmetīgās mākslas eksperimentu darbnīcas CITI REDZĒS, KA UZTRAUCOS ietvaros izvēlējusies tēmu, kas saistīta ar trauksmes sajūtu un uztraukšanos. Tēmas izvēli skaidro pati māksliniece: “Šis laiks iezīmējis jaunu trauksmes līmeni, ar ko jātiek galā – saistībā ar globālo situāciju, digitalizāciju, ierobežojumiem.” Māksliniecei šobrīd ir aktuāli strādāt ar teksta pārvēršanu objektos, šī metode tiks integrēta arī darbnīcā, secīgi piedāvājot 5 dažādus radošus procesus – eksperimentus, katrs no tiem saistīts ar kādu konkrētu tehniku un ar trauksmes sajūtu saistītu tēmu – izolācija, informācija, transformācija, līdzsvars u.c. Pieci uzdevumi dažādā intensitātē ļaus mijiedarboties ar papīru un materialitāti – no pavisam trauksmainiem veidiem – plēst, ņurcīt, burzīt, griezt, līdz kontrolētākām un mierpilnākām darbībām – līmēt, locīt, veidot, darboties ar tekstu un attēlu.
Pasākumu finansēja – Paldies, Latvijas skolas soma!
Pēdējais atjaunošanas datums: 09/01/2023 08:47