Novadu mācības atklātā olimpiāde

31.03.2023 11:13
Šonedēļ starptautiskajā vidusskolā “Ekziperī” sadarbībā ar Valsts Izglītības satura centru, Latviešu valodas aģentūru un Latvijas Nacionālo Vēstures muzeju norisinājās Latvijas un novadu mācības atklātā olimpiādes otrā kārta/fināls.
Olimpiādes mērķis – pilnveidot skolēnu un studentu izpratni par Latvijas vēsturi, kultūru, dabu un ģeogrāfiju, Latvijas Valsts simboliem, Latvijas kultūrvēsturisko un dabas mantojumu kontekstā ar citām Baltijas jūras reģiona valstīm. Tāpat sekmējot demokrātiskas un pilsoniski atbildīgas personības veidošanos, paaugstinot piederības izjūtu Latvijas valstij.
Mūsu skolu šajā kārtā pārstāvēja 6.klases skolniece Krista Šveda. Divu stundu garā uzdevumu izpildes laikā, skolēni digitāli aizpildīja sagatavoto uzdevumu kopumu, kuru rezultātus zināsim 3.jūnijā!
Jau tagad lepojamies ar Kristas sasniegumu un iegūto pieredzi šajā olimpiādē!

Pēdējais atjaunošanas datums: 28/04/2023 11:15