2024. 24. 05. vārda dienas:

Ilvija, Marlēna, Ziedone

Pirmsskolas izglītības grupas ❯

Tautas skrējiens “Mārupe 2023”

07.09.2023 13:01

2.septembrī norisinājās biedrības “Jaunmārupe skrien!” organizētais tautas skrējiens “Mārupe 2023”. Salas sākumskolas komanda šajā skrējienā piedalās jau otro gadu un arvien kuplākā skaitā. Prieks un lepnums par ņiprajiem un jaudīgajiem bērnu distanču dalībniekiem Orestu Šenfeldu pi ABC grupa, Adrianu Grebi 2.kl., Katrīnu Švedu 2.kl., Madaru Liepiņu 3.kl., Kurtu Ločmeli 3.kl., Gustavu Liepiņu 4.kl., Olīviju Adelīnu Vasku 4.kl. Kā arī visu cieņu mērķtiecīgajiem 5 km distanču dalībniekiem – mūsu absolventei Kristai Švedai un viņas tētim, Tomasa mammai Diānai, 1.kl. audz. Baibai Biezbārdei, 2.kl. audz. Baibai Zadrakai, sports un veselība sk. Gintai Šenfeldei. Un, protams, lielākā pateicība dalībnieku dzinējspēkam – dalībnieku ģimenēm!!! Lai tikpat mērķtiecīgs, personīgiem rekordiem un komandas gara piepildīts jaunais mācību gads!!!🔔☀️💥

Pēdējais atjaunošanas datums: 07/09/2023 13:05
atpakaļ