15. septembris – “Dažādo kurpju diena” ⛸👟👠🥾

15.09.2023 12:43
Kā vēsta sena paruna, lai patiesi izprastu otru cilvēku, ir jānoiet viņa ceļš viņa kurpēs..
 
Izprotot un pieņemot, mēs veidojam sabiedrību iekļaujošāku un dzīvi labāku – kā citiem, tā paši arī sev. Tāpēc 15. septembrī ikviens ir aicināts vilkt katrā kājā atšķirīgu apavu, simboliski paužot savu atbalstu bērniem ar funkcionāliem traucējumiem un viņu ģimenēm, cilvēkiem ar garīga rakstura traucējumiem un bez vecāku gādības palikušiem bērniem.
 
Kampaņā “Iekāp otra kurpēs!” aicina ikvienu iejusties līdzcilvēku situācijā un atrast nevis atšķirīgo, bet gan kopīgo. 🙏
 
Arī mūsu 2.klase ar skolotāju Baibu Zadraku aicina – #iekāpotrakurpēs !
 
https://cilveksnevisdiagnoze.lv/cilveks-nevis-diagnoze/
Pēdējais atjaunošanas datums: 15/09/2023 12:43
atpakaļ