Dabas spēles – rogainings

15.09.2023 12:11
Šī gada 7.septembri mūsu skolēni un skolotājas pavadīja ļoti aktīvi, jo piedalījāmies pasākumā “Dabas spēles – rogainings”.
Šī aktīvās atpūtas pasākuma mērķis bija apmācīt (un arī nostiprināt) orientēšanās pamatprasmes un iepazīties tuvāk ar vienu no orientēšanās veidiem – rogainingu.
Dažiem skolēniem tās noteikti bija pilnībā jaunas zināšanas un prasmes, daži varēja nostiprināt un pārbaudīt jau esošo māku, vēl citi gāja solīti tālāk – palīdzēja un apmācīja citus šajā sporta veidā.
Lai vai kā, bet atpakaļ uz skolu visi devāmies sārtiem vaigiem un smaidīgi!
Par pasākumu organizēšanu sakām milzīgu paldies mūsu lieliskajām skolotājām – Gintai Šenfeldei, sports un veselība skolotājai, un Ildzei Straumei, kura darbojās LOF valdē un vadībā, bet pie mums vada orientēšanās pulciņu!

 

 

Pēdējais atjaunošanas datums: 15/09/2023 12:57
atpakaļ