Skolotāju diena 2023

Ik skolotājs ir burvis

Un eņģelis mazliet,

Jo zināšanas sējot,

Caur gadsimtiem spēj iet.

(M. Bārbele)

Latvijā ik gadu Skolotāju diena tiek svinēta oktobra pirmajā svētdienā, bet visā plašajā pasaulē tā tiek atzīmēta arī citos mēnešos un datumos. Bet ne jau datumā un ciparā ir tas noslēpums, vai ne tā?! Mērķis šai dienai paliek nemainīgs – pateikties savam skolotājam par viņa ieguldīto darbu.

Un tāpēc šodien Salas sākumskola teica lielo PALDIES saviem lieliskajiem burvjiem un eņģeļiem, sniedzot iespēju šo dienu pavērot no malas, jo skolotāju lomā iejutās 5. un 6.klases skolēni.

Bija patīkami vērot, cik radošas un aktīvas stundas mūsu jaunie kolēģi bija izplānojuši saviem skolas biedriem no 1.-4.klasei. Skolēniem bija iespēja aktīvi izkustēties dažādās sporta un matemātikas spēlēs un stafetēs, izpaust savu radošo dzirksti – veidojot mākslas darbus no koku lapām, kā arī paspīdēt ar plašajām zināšanām – spēlējot Kahoot viktorīnas.

Skolā valdīja tiešam interesanti radoša gaisotne. Paldies mūsu drosmīgajiem 5. un 6.klases skolēniem!

Pēdējais atjaunošanas datums: 06/10/2023 13:55