2024. 04. 05. vārda dienas:

Vijolīte, Viola, Vizbulīte

Mācīties dabā

20.10.2023 05:31

Skat, kas viesojās pie mums! Pats – CŪKMENS!

Cūkmens atveda mums ziņas un dažādus materiālus no AS “Latvijas valsts meži” (LVM), jo mūsu skola arī šogad atsaucās viņu aicinājumam – mācīties dabā un augt kopā!

LVM ir lieliski jaunumi – lai skolās ielaistu skābekli un jaunas meža izziņas vēsmas, mammadaba šogad atvērusi MEŽA meistarklasi visai pamatskolai. Orientēties tajā palīdzēs Dzilna Egliene.

Tāpēc mūsu skolēni šī mācību gada dabaszinību stundās plāno veikt kādu no 3 meistardarbiem (varbūt pat visus 3):

• ĀRA meistarstunda – pētīsim kokus skolas pagalmā ar Koku pasi un citiem LVM vides izziņas materiāliem. Aktualizēsim meža tematu arī vizuālās mākslas stundās, jo ikgadējā uzlīmju dizaina konkursa tēma šogad – ar putniem mežā!
  • KOKA meistarstiķis – audzēsim savus kokus no sēkliņām, sekojot Skābekļa instrukcijām, veidosim skolas apkārtnē lietas no koka, kas palīdzētu dabas daudzveidībai un apkārtējai videi (putnu būrus, putnu barotavas u.tml).
  • MEŽA meistardiena – dosimies pārgājienā ar Meža izziņas mugursomu.

Aicinām arī Jūs – mācieties dabā!

Pēdējais atjaunošanas datums: 20/10/2023 05:31