2024. 04. 05. vārda dienas:

Vijolīte, Viola, Vizbulīte

2.klases ražīgais rudens

23.10.2023 13:48

Mūsu 2.klase ar skolotāju Baibu Zadraku šo mācību gadu iesāka ļoti ražīgi. Viņi sēja, audzēja, kopa un arī garšoja dažādus garšaugus, bet matemātikas stundā, apgūstot naudas tēmu, organizēja Miķeļdienas tirdziņu. Lai veicinātu skaitļošanu galvā, tirdziņa īpašais noteikums bija – jāiepērkas tikai ar sīknaudu. Pateicībā par atbalstu un sadarbību šīs dienas tapšanā, skolotāja Baiba sūta paldies un sveicienus vecākiem. Bet vēl vienu īpaši lielu paldies sūtām Adriana mammai, jo viņas ciemošanās un radošās darbošanās laikā tapa skaisti sapņu ķērāji.

Bildēs varat gūt arī nelielu ieskatu ikdienas mācību procesā – daži mirkļi no matemātikas un latviešu valodas stundām, kā arī skolēnu darbiņus no dalības “Latvijas valsts mežu” uzlīmju konkursā.

Lūk, tik radošs un ražīgs bijis rudens pie mums!

Pēdējais atjaunošanas datums: 23/10/2023 13:48