2024. 04. 05. vārda dienas:

Vijolīte, Viola, Vizbulīte

2.novembris Āra izglītības diena 2023

03.11.2023 13:11

Āra izglītības diena ir globāla kustība, kuras mērķis ir veicināt uzturēšanos dabā, svaigā gaisā un panākt, ka šī aktivitāte kļūtu par katra bērna ikdienas neatņemamu sastāvdaļu. Mūsdienās bērni pavada arvien mazāk laika ārā un tas ietekmē viņu veselību, attīstību un labklājību. Laiks, kas pavadīts dabā, Āra izglītības dienā vai jebkurā citā dienā ir ļoti vērtīgs.

Tāpēc saulainajā 2.novembra rītā 1.klases skolēni kopā ar Zaķa kungu un skolotāju Annu devās ārā un apguva dzīvnieka ķermeņa daļas. 2.klase, apgūstot tēmu par nokrišņiem, āra klasē lasīja un pēc tam lasīto tekstu nostiprināja, savienojot attēlus ar aprakstiem. Lasīšana svaigā gaisā veicās raiti un uzdevums tika izdarīts – viens un divi. Savukārt lapas bija labs skaitīšanas palīgs matemātikā. 3.klases skolēni skaitot un arī minot apguva trīscipara skaitļus.

#outdoorclasroomday

Šeit var noskatīties video par Āra izglītības dienu: https://youtu.be/URWQGt9HbyA

Pēdējais atjaunošanas datums: 03/11/2023 13:32