2024. 27. 04. vārda dienas:

Klementīne, Raimonda, Raina, Tāle

Vietvalžos

09.02.2024 14:01

Mācību priekšmeta Sociālās zinības un vēsture ietvaros 4., 5. un 6.klase devās uz Mārupes novada pašvaldības Babītes Kultūrizglītības centra filiāli “Vietvalži”. Lai arī mūsu skolēni tur ir bieži viesi, jo apmeklē dažādas nodarbības un pasākumus, šoreiz mazliet tuvāk iepazinām tuvējās apkārtnes vēsturi.

Varam pastāstīt, ka tur ir kāda interesanta lieta – burvju spogulis. Šis burvju spogulis 4.klasei rādīja filmiņu par skolu  vēsturi šajā apkaimē. Video redzējām vairākas pazīstamus cilvēkus, bet lielākais pārsteigums bija ieraudzīt arī savas sejas.

5. un 6.klase noskaidroja kāda ir muzeju nozīme un uzdevumi. Pēc tam spēlēja senlietu meklēšanas spēli pēc to nosaukumiem. Vai Jūs zināt, kas ir pletīzers, stops vai bezmēns?! Nē?! Pajautājiet piektajiem vai sestajiem, viņi Jums pastāstīs.

Vietvalžos apskatāma arī Eduardam Pāvulam veltīta ekspozīcija un Dzintras Kaminskas porcelāna leļļu kolekcija.

Pēdējais atjaunošanas datums: 09/02/2024 14:01