2024. 27. 04. vārda dienas:

Klementīne, Raimonda, Raina, Tāle

Mūzikas stundas

11.02.2024 16:57
Mūzikā šajās nedēļās top jaundarbi. 🎼🪘🪕

4.klases skolēni realizēja savas burvīgās idejas skaņdarbu un dziesmu radīšanā. Idejas pārtapa skaistā, interesantā, skanīgā, pat dažkārt rotaļīgi komiskā skanējumā. 🙃

Radīt! Tas taču ir tik interesanti!

6.klase iepazina filmu mūzikas un skaņu efektu radīšanas aizkulises.
Dažkārt tas, ko redzam filmās tik perfekti saskan ar dzirdēto, taču nemaz nenojaušam, ka šīs skaņas tiek radītas mākslīgi ierakstu studijā, atdarinot ar ikdienas priekšmetiem, piemēram, soļu čaboņu pa lapām var attēlot mākslīgi, ja pergamenta papīru aizrautīgi burza tuvu mikrofonam.
Arī paši 6. klases skolēni iejutās filmu mūzikas inženieru lomā.
Skolēniem tika dots video materiāls bez skaņas, kurai klāt bija jāpiemontē pašu izvēlēti gan dziesmu un skaņdarbu fragmenti, gan jau gatavi skaņu efekti.
Secinājums – katras sekundes desmitdaļa ir svarīga, lai konkrētā skaņa attēlotu redzēto darbību. Mums gāja jautri un tapa burvīgi video.

Paralēli džambu ritmiem, esam sākuši mācīties arī ukuleles spēli.

Mūzikas stundas tiek piepildītas ar milzīgu aizrautību un prieku par katru jauni iepazīto akordu!

Pēdējais atjaunošanas datums: 11/02/2024 17:04