Pārģērbšanās nedēļa APRIL, APRIL!

07.04.2024 18:54

Skolēnu pašpārvalde ilgi gaidīja aprīļa sākumu, lai skolas un pirmsskolas ikdienu padarīt raibāku – pārģērbjoties!

Visi bija aicināti piedalīties pārģērbšanās nedēļā “APRIL, APRIL”!

Otrdiena, 2.aprīlis – Es no cita gadsimta – varēja vilkt mugurā jebko, kas saistās ar citu laika posmu, piemēram, tautas tērpu vai kaut ko puķainu no 70.-tajiem, vai kaut ko košu no 90.-tajiem!

Trešdiena, 3.aprīlis – Es tikko no gultas – visi nāca pidžamā, halātā, naktskreklā!

Ceturtdiena, 4.aprīlis bija Ēnu diena. Ejot ēnot bija jāapdomājas par darba vietai piemērotu apģērbu.

Piektdiena, 5.aprīlis – Es kā slavenība vai mans mīļākais varonis – skolā viesojās dziedātāji, prezidenti, sportisti, dakteris Klauns, filmu un grāmatu varoņi.

Katra diena bija ar savu rozīnīti, bet trešdienu bija grūti pārspēt, gandrīz visa skola bija pidžamās vai/un halātos!

Pēdējais atjaunošanas datums: 07/04/2024 18:54