Rudens ekskursija 2024

09.10.2024 08:05

Šīs nedēļas sākumā visi Salas sākumskolas skolēni kopā ar klases audzinātājām devās rudens ekskursijā.

1.-3. klases skolēni pabija Līgatnē, kur devās pastaigās un izbaudīja rudens krāsas Līgatnes dabas takās. Tā bija lieliska iespēja iepazīt tuvāk Latvijas meža dzīvniekus. Ekskursijas noslēgumā bērniem bija jautra un aktīva izkustēšanās tīklu parkā.

4.-6. klases skolēni devās uz Jelgavas pusi, kur piedalījās aktivitātē “Meža spēle – meža aizstāvis”. Bērni pildīja uzdevumus ar izlaušanās spēles elementiem, demonstrējot tādas prasmes kā atjautība, lasītprasme, koncentrēšanās, sadarbība un veiklība. Pēc tam bija atpūtas brīdis pie ugunskura ar spēlēm, desiņu cepšanu un zefīriem. Dienas noslēgumā bērni piedalījās radošajā aktivitātē, krāsojot T-kreklus batikošanas tehnikā.

Pēdējais atjaunošanas datums: 09/10/2024 08:05