2021. 18. 04. vārda dienas:

Rūdis, Rūdolfs, Viviāna

Pirmsskolas izglītības grupas ❯

Mācību procesa vērošana

Cien. 1.-.6.klašu skolēnu Vecāki!

Arī jaunajā mācību gadā piedāvājam Jums iespēju vērot mācību procesu, piedaloties Jūsu bērna mācību stundās.  Covid izplatības ierobežošanas pasākumu dēļ, šogad apmeklētāju skaits un apmeklējuma ilgums ir samazināts, tomēr – nav atcelts. Lai apmeklētu atvērtās stunda, lūdzam iepriekš pieteikties e-klasē pie Aijas Vanagas vai pa tālruni 67934165, vienojoties par izvēlēto laiku un mācību priekšmetu.  

 

Pēc nodarbību vērošanas Jums tiks iedota aizpildīšanai vērtējuma anketa, lai noskaidrotu Jūsu iespaidus, vērojumus un sniegtu ieteikumus pedagoga darbam.Atklātās stundas vērtēšanas anketas paraugs: atklato_stundu_verosana_vecakiem

 

Ar cieņu,

Skolas administrācija

Pēdējais atjaunošanas datums: 02/09/2020 09:10
atpakaļ