Mācību procesa vērošana

Cien. 1.-.6.klašu skolēnu Vecāki!

Katra mēneša noteiktā nedēļā piedāvājam Jums iespēju vienu dienu vērot mācību procesu, piedaloties Jūsu bērna mācību stundās. Pēc nodarbību vērošanas Jums tiks iedota aizpildīšanai vērtējuma anketa, lai noskaidrotu Jūsu iespaidus, vērojumus un sniegtu ieteikumus pedagoga darbam.

Lai apmeklētu atvērtās stunda, lūdzam iepriekš pieteikties pa tālruni 67934165, nosaucot savu vārdu, bērna vārdu, klasi, izvēlēto datumu un mācību stundu/stundas, kuras vēlaties apmeklēt!

Atklāto stundu vērošanai noteiktie laiki:

• Oktobrī: pēc izvēles viena diena no 28. oktobra līdz 1.novembrim*
  • Novembrī: pēc izvēles viena diena no 25. līdz 29.novembrim*;
  • Decembrī: sakarā ar semestra noslēguma pārbaudes darbiem, un lai nenovērstu bērnu uzmanību, atvērtās stundas nenotiek.
  • Janvārī: pēc izvēles viena diena no 13. līdz 17.janvārim*;
  • Februārī: pēc izvēles viena diena no 10. līdz 14.februārim*;
  • Martā: pēc izvēles viena diena no 16. līdz 20.martam*;
  • Aprīlī: pēc izvēles viena diena no 20. līdz 24.aprīlim*;
  • Maijā: sakarā ar mācību gada noslēguma pārbaudes darbiem, un lai nenovērstu bērnu uzmanību, atvērtās stundas nenotiek.

*Šie datumi var tikt mainīti. Stundu plāns var tikt izmainīts pasākumu dēļ, tādēļ, lūdzu, sekojiet informācijai un pasākumu plānam!

Atklātās stundas vērtēšanas anketas paraugs: atklato_stundu_verosana_vecakiem

Ar cieņu,

Skolas administrācija