Labie koki – putnu būrīši

2017.gada pavasarī Babītes novada pašvaldības Salas sākumskola iesaistījās projektā “Labie koki – putnu būrīši”. Ar savu ideju un domu mūsu skolas direktori Nensiju Priedīti uzrunāja Edgars Mūrnieks – SIA “Eco Baltia vide” pārstāvis.

Sadarbībā ar SIA “Labie koki” un Pierīgas skolām, E. Mūrnieks īstenoja Putnu būrīšu “projektu”, piesaistot domubiedrus – Salas sākumskolu, Babītes vidusskolu, Mārupes vidusskolu, Zvejniekciema vidusskolu, kā arī nodrošinot skolas ar visiem nepieciešamajiem materiāliem putnu būrīšu izveidei. Katra skolas uzdevums bija izgatavot savu būrīšu skaitu un nodot glabāties SIA ‘Labie koki” līdz nākamajam pavasarim.
“Ģimenes dienas 2017” pirmsskolas pasākuma laikā mēs, Salas sākumskolas pirmsskolas ģimenes, izveidojām 21 būrīti – 1 pūcēm, 10 strazdiem un 10 zīlītēm. Mēs esam vienīgā skola, kur to nedarīja skolēni darbmācības stundu laikā, bet pirmsskolas vecuma bērni kopā ar vecākiem.
Šodien ar dūšīgiem palīgiem no ABC grupiņas, putnu būrīšus salikām direktores automašīnā un nogādājām uz glabātuvi SIA “Labie koki”.

Pēdējais atjaunošanas datums: 09/09/2021 08:41