Stundu saraksts
Mārupes novada pašvaldības Salas sākumskolas stundu saraksts 2023./2024. I semestris
Mārupes novada pašvaldības Salas sākumskolas stundu saraksts 2023. – 2024.m.g. | ||||||||||||||||
PIRMDIENA
|
1. A klase | Kl.nr. | 1.B klase | Kl.nr. | 2.klase | Kl.nr. | 3.klase | Kl.nr. | 4.klase | Kl.nr. | 5.klase | Kl.nr. | 6.klase | Kl.nr. | ||
1. | 9:00 – 9:40 | Matemātika | 1A | Mūzika | Dizains un tehnoloģijas | 3 | Latviešu valoda | 2 | Sports un veselība | Matemātika | 6 | Latviešu valoda | 5 | |||
2. | 9:50- 10:30 | Matemātika | 1A | Sports un veselība | Dizains un tehnoloģijas | 3 | Latviešu valoda | 2 | Mūzika | Matemātika | 6 | Latviešu valoda | 5 | |||
3. | 10:40-11.20 | Latviešu valoda | 1A | Dizains un tehnoloģijas | 1B | Latviešu valoda | 2 | Sports un veselība | Matemātika | 6 | Latviešu valoda | 5 | Mūzika | |||
4. | 11:30-12:10 | Mūzika | Matemātika | 1B | Latviešu valoda | 2 | Vizuālā māksla | 3 | Matemātika | 6 | Latviešu valoda | 5 | Sports un veselība | |||
5. | 12:50-13:30 | Dizains un tehnoloģijas | 1A | Latviešu valoda | 1B | Sports un veselība | Mūzika | Dabaszinības | 4 | Teātra māksla | 5 | Matemātika | 6 | |||
6. | 13:40-14:20 | Sports F | Sports F | Mūzika | Matemātika | 6 | ||||||||||
OTRDIENA
|
1. | 9:00 – 9:40 | Latviešu valoda | 1A | Vizuālā māksla | 1B | Angļu valoda | 2 | Dabaszinības | 3 | Latviešu valoda | 4 | Vizuālā māksla | 5 | Vizuālā māksla | 5 |
2. | 9:50- 10:30 | Latviešu valoda | 1A | Angļu valoda | 1B | Mūzika | Dizains un tehnoloģijas | 3 | Latviešu valoda | 4 | Vizuālā māksla | 5 | Krievu valoda | 6 | ||
3. | 10:40-11.20 | Vizuālā māksla | 1A | Latviešu valoda | 1B | Matemātika | 2 | Mūzika | Vizuālā māksla | 5 | Latviešu valoda | 4 | Angļu valoda | 6 | ||
4. | 11:30-12:10 | Vizuālā māksla | 1A | Latviešu valoda | 1B | Matemātika | 2 | Sports un veselība | Vizuālā māksla | 5 | Latviešu valoda | 4 | Angļu valoda | 6 | ||
5. | 12:50-13:30 | Klases stunda | 1A | Klases stunda | 1A | Vizuālā māksla | 3 | Angļu valoda | 2 | Sports un veselība | Sociālās zinības un vēsture | 4 | Dizains un tehnoloģijas | 5 | ||
6. | 13:40-14:20 | Sports F | Sports F | Angļu valoda | 6 | Dizains un tehnoloģijas | 5 | |||||||||
TREŠDIENA
|
0. | 8:15 -8:55 | Klases stunda | 6 | ||||||||||||
1. | 9:00 – 9:40 | Latviešu valoda | 1A | Angļu valoda | 1B | Latviešu valoda | 2 | Vizuālā māksla | 3 | Matemātika | 6 | Sports un veselība | Latviešu valoda | 5 | ||
2. | 9:50- 10:30 | Matemātika | 1A | Vizuālā māksla | 1B | Latviešu valoda | 2 | Angļu valoda | 3 | Matemātika | 6 | Sociālās zinības un vēsture | 4 | Literatūra | 5 | |
3. | 10:40-11.20 | Sports un veselība | Matemātika | 1B | Klases stunda | 2 | Klases stunda | 3 | Angļu valoda | 4 | Klases stunda | 5 | Matemātika | 6 | ||
4. | 11:30-12:10 | Angļu valoda | 1A | Matemātika | 1B | Sports un veselība | Dizains un tehnoloģijas | 3 | Latviešu valoda | 5 | Dabaszinības | 4 | Matemātika | 6 | ||
5. | 12:50-13:30 | Sociālās zinības | 2 | Dabaszinības | 3 | Datorika | 1B | Matemātika | 6 | Sports un veselība | ||||||
6. | 13:40-14:20 | Sports F | Dabaszinības | 4 | Matemātika | 6 | Datorika | 1B | ||||||||
CETURTDIENA
|
1. | 9:00 – 9:40 | Matemātika | 1A | Dabaszinības | 1B | Matemātika | 2 | Latviešu valoda | 3 | Mūzika | Angļu valoda | 6 | Sociālas zinības un vēsture | 4 | |
2. | 9:50- 10:30 | Dabaszinības | 1A | Latviešu valoda | 1B | Matemātika | 2 | Latviešu valoda | 3 | Latviešu valoda | 5 | Angļu valoda | 6 | Mūzika | ||
3. | 10:40-11.20 | Angļu valoda | 1A | Mūzika | Dabaszinības | 2 | Sociālās zinības | 3 | Sociālās zinības un vēsture | 4 | Krievu valoda | 6 | Literatūra | 5 | ||
4. | 11:30-12:10 | Mūzika | Matemātika | 1B | Angļu valoda | 2 | Matemātika | 3 | Klases stunda | 4 | Sports un veselība | Latviešu valoda | 5 | |||
5. | 12:50-13:30 | Sociālās zinības | 1A | Sociālās zinības | 1A | Mūzika | Matemātika | 3 | Angļu valoda | 6 | Datorika | 1B | Sports un veselība | |||
6. | 13:40-14:20 | Sports un veselība | Mūzika | Angļu valoda | 6 | |||||||||||
PIEKTDIENA
|
1. | 9:00 – 9:40 | Latviešu valoda | 1A | Sports un veselība | Dabaszinības | 2 | Latviešu valoda | 3 | Matemātika | 6 | Latviešu valoda | 5 | Dabaszinības | 4 | |
2. | 9:50- 10:30 | Latviešu valoda | 1A | Dabaszinības | 1B | Sports un veselība | Latviešu valoda | 3 | Latviešu valoda | 5 | Matemātika | 6 | Dabaszinības | 4 | ||
3. | 10:40-11:20 | Dabaszinības | 1A | Latviešu valoda | 1B | Latviešu valoda | 2 | Sports un veselība | Literatūra | 5 | Dabaszinības | 4 | Matemātika | 6 | ||
4. | 11.30-12:10 | Sports un veselība | Latviešu valoda | 1B | Latviešu valoda | 2 | Matemātika | 3 | Sociālās zinības un vēsture | 4 | Literatūra | 5 | Matemātika | 6 | ||
5. | 12:50-13:30 | Matemātika | 3 | Krievu valoda | 6 | Sports un veselība | Sociālas zinības un vēsture. | 4 | ||||||||
6. | 13:40-14:20 | Sports F | Sociālas zinības un vēsture. | 4 |
Sarkanā krāsā iekrāsotas fakultatīvās nodarbības Sports (2., 3., 4. klasei)
Pēdējais atjaunošanas datums: 11/09/2023 05:31