2024. 26. 04. vārda dienas:

Alīna, Rūsiņš, Sandris

Svarīgi zināt, kas ir Drošs internets!

11.10.2017 08:55

Šodien pie mums viesojās  Latvijas Interneta asociācijas Latvijas Drošāka Interneta centra pārstāve, kas vadīja lekciju par drošu internetu mūsu sākumskolas skolēniem. Ļoti daudz un svarīgas informācijas uzzināja ne tikai skolēni, bet arī skolotāji. Gribam vērst uzmanību un lūgt arī vecākiem veltīt laiku un kopā ar bērniem izpētīt portālu www.drossinternets.lv, kur atradīsiet ļoti daudz informācijas par to, kā padarīt savu un bērnu sociālo tīklu un interneta lietošanas dzīvi drošāku. Tā lieta ir ļoti nopietna, no pieredzes un policijas faktiem šodien to secināja kā mazie, tā lielie lekcijas klausītāji. Svarīgi, ka tam pievēršam uzmanību regulāri un nopietni, nevis paļaujamies uz bērna patstāvīgu prasmi savu informācijas plūsmu kontrolēt. Būsim uzmanīgi! Sargāsim savus bērnus un iemācīsim viņiem sevi sargāt pašiem!

Pievienoju failus, kas tika rādīti bērniem un būtu noderīgi ikvienai ģimenei:

1. Lekcija_Drosiba interneta bērniem1_d
  2. Lekcija_Drosiba interneta bērniem2_d