Izglītojamo uzņemšana Salas sākumskolā

Pieteikumu reģistrācija 1.klasei (vai citām klasēm) Salas sākumskolā

Informējam, ka 2019.gada 15.janvārī Babītes novada pašvaldības Salas sākumskola uzsāk pieteikumu reģistrācija mācībām Salas sākumskolas 2019./2020.mācību gada 1.klasē.

Pieteikumu reģistrējot, nepieciešami dokumenti:

Aizpildītu iesniegumu var iesniegt personīgi Salas sākumskolas lietvedībā, kā arī sūtot parakstītu un ieskenētu uz e-pasta adresi: salasskola@babite.lv, oriģinālo iesniegumu iesniedzot vēlāk klātienē.

Izglītības iestāde pēc 31.maija rakstiski vai elektroniski paziņos vecākiem (aizbildņiem) par bērna uzņemšanu izglītības iestādē vai par atteikumu uzņemt izglītības iestādē.

Ar lielāko prieku tiksimies un par skolu pastāstīsim Jums arī jebkurā citā dienā, iepriekš telefoniski saskaņojot datumu un laiku.

Tālrunis uzziņām: 67934165 vai e-pastā: salasskola@babite.lv

Piesakoties mācībām 2.-6.klasei, nepieciešami dokumenti:

Izglītības iestāde rakstiski vai elektroniski paziņos vecākiem (aizbildņiem) par bērna uzņemšanu izglītības iestādē vai par atteikumu uzņemt izglītības iestādē.

Pēc pieteikumu reģistrācijas laika beigām, vecāki (aizbildņi) saņems atbildi par bērna uzņemšanu izglītības iestādē.
Izglītojamais tiek ieskaitīts Salas sākumskolā, kad vecāks (aizbildnis) pēc rakstiska vai elektroniska paziņojuma saņemšanas par bērna uzņemšanu izglītības iestādē paziņojumā noteiktā laikā ir iesniedzis šādus dokumentus:

• izziņa par iegūto pirmsskolas izglītību (5-6 gadīgo apmācība) – 1.klases skolēniem.
  • medicīniskā karte 026/u pirmklasniekiem vai medicīnas karte no iepriekšējās izglītības iestādes 2.-6.klases skolniekiem;
  • fotogrāfija 3x4cm (2 gab.).
  • uzrāda bērna dzimšanas apliecību.

Veidlapas:

Tālrunis uzziņām: 67934165 vai e-pastā: salasskola@babite.lv

Vienmēr priecājamies paplašināt mūsu izglītojamo pulku!

Pēdējais atjaunošanas datums: 10/01/2019 14:45