Izglītojamo uzņemšana Salas sākumskolā

Pieteikumu reģistrācija Salas sākumskolā:

AKTUĀLI:

Noslēgusies Salas sākumskolas izsludinātā pieteikumu reģistrācija topošo pirmklasnieku uzņemšanai 2020./21.m.g. 1.klasē. Vecākiem e-pastā nosūtīta informācija par tālāko dokumentāciju un gatavošanos jaunajam mācību gadam.

Babītes novada pašvaldības Salas sākumskola joprojām turpina pieteikumu reģistrāciju mācībām Salas sākumskolas 2020./2021.mācību gada arī 2., 3. un 5. un 6.klasē!

Aizpildītu un parakstītu Iesniegumu lūdzam ieskenēt un nosūtīt uz skolas e-pastu salasskola@babite.lv, oriģinālo iesniegumu iesniedzot klātienē vēlāk.

Sekojiet informācijai www.salassakumskola.lv vai Salas sākumskolas Facebook lapā!

Tālrunis uzziņām 20395011 vai e-pastā: salasskola@babite.lv

2020.gada 15.janvāris.

Informējam, ka 2020.gada 15.janvārī Babītes novada pašvaldības Salas sākumskola uzsāk pieteikumu reģistrācija mācībām Salas sākumskolas 2020./2021.mācību gada 1.klasē (un citās klasēs).

Pieteikumu reģistrējot, nepieciešams:

• Iesniegums (lejuplādē: Iesniegums);
  • Jāuzrāda dzimšanas apliecība;

Aizpildītu iesniegumu var iesniegt personīgi Salas sākumskolas lietvedībā, kā arī sūtot parakstītu un ieskenētu uz e-pasta adresi: salasskola@babite.lv, oriģinālo iesniegumu iesniedzot vēlāk klātienē.

Izglītības iestāde pēc 31.maija rakstiski vai elektroniski paziņos vecākiem (aizbildņiem) par bērna uzņemšanu izglītības iestādē vai par atteikumu uzņemt izglītības iestādē.

Ar lielāko prieku tiksimies un par skolu pastāstīsim Jums arī jebkurā citā dienā, iepriekš telefoniski saskaņojot datumu un laiku.

Tālrunis uzziņām: 67934165 vai e-pastā: salasskola@babite.lv

Izglītojamais tiek ieskaitīts Salas sākumskolā, kad vecāks (aizbildnis) pēc rakstiska vai elektroniska paziņojuma saņemšanas par bērna uzņemšanu izglītības iestādē paziņojumā noteiktā laikā līdz jaunā mācību gada sākumam ir iesniedzis šādus dokumentus:

• izziņa par iegūto pirmsskolas izglītību (5-6 gadīgo apmācība) – 1.klases skolēniem.
  • medicīniskā karte 026/u pirmklasniekiem vai medicīnas karte no iepriekšējās izglītības iestādes 2.-6.klases skolniekiem;
  • fotogrāfija 3x4cm (2 gab.).
  • uzrāda bērna dzimšanas apliecību.

Tālrunis uzziņām: 67934165 vai e-pastā: salasskola@babite.lv

Vienmēr priecājamies paplašināt mūsu izglītojamo pulku!

Pēdējais atjaunošanas datums: 01/06/2020 07:55